Укр| Рус |En
Новости завода

(20/07/2015) |  


Дорогі друзі!

Щиро вітаю вас - працівників і ветеранів Нікопольського заводу феросплавів з Днем металурга!

У цей святковий день вітаю професіоналів, вірних своїй справі, здатних на самовіддану працю, які примножують своєю майстерністю економічний і промисловий потенціал України!

У складний період історії нашої країни працівники ГМК, об'єднані в Профспілку металургів і гірників України, довели, що вони можуть з честю відповісти на виклики часу, гідно працювати і надавати допомогу товаришам, що потребують підтримки.

VI з'їзд ПМГУ, що відбувся у квітні поточного року, поставив перед Профспілкою важливі завдання, від вирішення яких залежить не лише добробут трудящих галузі, але і майбутнє всього гірничо-металургійного комплексу України. Я впевнений, що спільними зусиллями ми зможемо їх вирішити і здолати всі перешкоди на шляху до соціальної справедливості.

Ми повинні пам'ятати, що в такий непростий час нам як ніколи важливо зберегти єдність наших рядів, бути готовими до солідарних дій, спрямованих на захист трудових прав та соціально-економічних інтересів членів Профспілки металургів і гірників України!

У наше професійне свято я хочу побажати вам миру, здоров'я, щастя, стабільної роботи, гідної заробітної плати та впевненості в завтрашньому дні!


Сергій КОМИШЕВ,

голова ЦК ПМГУ.