Укр| Рус |En
Новости завода

23 серпня - День Державного Прапора України. 24 серпня - День Незалежності України. Вітаємо!

(25/08/2015) |  

23 серпня - День Державного Прапора України. 24 серпня - День Незалежності України. Вітаємо!
 Шановні феросплавники!

У серпні на благословенну землю України приходить два великих свята - День Державного Прапора та День Незалежності України.
24 роки незалежності нашої країни - невеликий відрізок часу в історичному сенсі, але це були воістину доленосні десятиліття, протягом яких відбулися значні зміни не тільки в загальнодержавному масштабі, а й у свідомості людей. Це були нелегкі роки пошуків і випробувань, але Україна витримала іспит на зрілість і відбулася як держава.

Наша країна обрала європейський вектор розвитку. Для досягнення цієї мети необхідні працьовитість і цілеспрямованість, велике бажання зробити життя в нашій державі краще і благополучніше, і найголовніше - захистити її суверенітет і кордони. Всі ці якості є в українського народу. Разом ми докладемо максимум зусиль для розвитку не тільки рідного заводу, але й всієї нашої держави, утвердження її як потужного і повноправного члена європейського співтовариства країн.

Бажаємо всім заводчанам, нікопольцям, близьким і далеким співвітчизникам міцного здоров'я, родинного благополуччя, оптимізму, успіхів у всіх справах і починаннях заради процвітання незалежної Української держави, регіону і нашого підприємства.
З Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України вас, друзі!


Володимир КУЦІН,
голова правління,
генеральний директор ПАТ «Нікопольський завод феросплавів»,
депутат Дніпропетровської обласної ради,
доктор технічних наук.

Володимир РОМАНЕНКО,
голова первинної організації ПМГУ у ПАТ НЗФ.