Укр| Рус |En
Новости завода

НЗФ - 50! Вітаємо!

(02/04/2016) |  

НЗФ - 50! Вітаємо!

Ось і настала ця довгоочікувана мить - сьогодні нашому заводові виповнюється 50 років з дня його заснування! За останній час у своїх випусках ми розповідали нашим читачам про людей і події, які зіграли важливу роль у становленні підприємства. І чим ширше ми відкривали завісу історії, тим більше напрошувався висновок, що головною запорукою успішного будівництва, розвитку і стабільної роботи НЗФ - є його трудовий колектив. Звичайно, ще багато історій заводчан чекають свого часу, і в подальшому ми обов’язково продовжимо рубрику, присвячену заслуженим працівникам заводу. Однак вже зараз, можна з упевненістю заявити, що справу наших ветеранів з гідністю продовжує вже нове покоління феросплавників. В зв'язку з 50-річчям НЗФ на нашому підприємстві було проведено трудову вахту, за підсумками якої були визначені переможці у декількох номінаціях. Тож, саме час дізнатися і привітати найкращі колективи завода-ювіляра!

Отже, кращими колективами ЦВФ стали працівники плавильної печі №6 дільниці №1 і печі №16 дільниці №2, бригади №1 розливних машин дільниці №1, бригади №4 розливних машин дільниці №2, бригади з ремонту кранів дільниці механоустаткування, бригади з ремонту газоочисток та бригади з ремонту електроустаткування печей дільниці електроустаткування.

У ПЦ-9 кращими визнано робітників плавильної печі №4 плавильної дільниці, бригади №3 плавильної дільниці та дільниці електродної маси, а також механослужби цеху.

В АГЦ переможцями трудової вахти обрано колективи бригади №4 дільниці підготовки шихти, бригади №2 дільниці агломерації, бригади чергового персоналу дільниці механоустаткування, бригади з ремонту тягодувних машин та газоочисток і бригади з ремонту електроустаткування кранів дільниці електроустаткування.

Кращими колективами ЦВПФВ стали працівники бригади № 2 технологічного персоналу та дільниці з ремонту та експлуатації металургійного устаткування кранового господарства.

У ЦРМУ-1 кращими визнано робітників бригади №1 дільниці з гарячих ремонтів пічних агрегатів ЦВФ та устаткування основних цехів і бригади №2 дільниці з планово-попереджувальних та капітальних ремонтів основного устаткування основних цехів.

У ЦРМУ-2 переможцями трудової вахти обрано колективи бригади №3 дільниці з ремонту енергоустаткування основних цехів, бригада №1 дільниці з ремонту електроустаткування основних цехів і бригади трансформаторно-масляного господарства електроремонтної дільниці

Кращим колективом ЗЦ стала зміна №2 технологічного персоналу.

Загальна чисельність переможців за даною номінацією склала 426 чоловік.

Також були визначені працівники за номінаціями «Кращий за професією» (925 чол.), «Кращий наставник» (237), «Перспектива заводу» (218), «Ініціатива заводу» (185) і «Авторитет заводу» (184). Усього за вищезазначеними номінаціями відзначать 2175 робітників, а загальна сума, що виділяється на преміювання, складе 2,5 мільйона гривень!

Вітаємо переможців і бажаємо професійних звитяг у майбутньому!