Укр| Рус |En
Новости завода

Запальна вечiрка

(29/07/2016) |  

 Электрометаллург №30,  22 июля 2016

 Запальна вечiрка

 

Тетяна  ХАРЛАН

 

Ми обіцяли вам, що буде гаряче? І ми свою обіцянку дотримали! 15 липня, стадіон «Електрометалург». На вулиці близько 40 градусів, зі сцени вітають  металургів із професійним святом керівництво НЗФ та почесні гості. Довершують цей святковий вечір виступи мегапопулярних українських гуртів «ТІК» та «DZIDZIО». Ці щирі емоційні та надзвичайно запальні хлопці подарували всім нікопольцям велику порцію позитиву та радості. Забігаючи трохи наперед, відразу скажу - свято вдалося на славу!

Привітання  металургам

Розпочали святковий вечір з привітання з нагоди професійного свята від генерального директора заводу-ювіляра Володимира Куціна.

- Никополь всегда был городом металлургов, - сказав Володимир Семенович. - В 30-е годы строился Южнотрубный. В 60-е был спроектирован и запущен в работу самый крупный в Европе Никопольский завод ферросплавов. НЗФ в этом году 50 лет. Очень много сделано за эти годы. Несколько поколений ферросплавщиков участвовало в этой работе. Это замечательные люди - металлурги, которые не жалели сил для того, чтобы родной завод и город процветали. Сложно перечислить все достижения НЗФ, но хочу сказать, что он и сегодня является лидером, занимая ведущие позиции в мировом производстве ферросплавов. Шеститысячный коллектив гордится тем, что завод работает и оказывает существенную помощь городу, находясь с ним в едином строю. Хочу поздравить всех никопольчан с этим праздником. По большому счету, каждая семья в нашем городе имеет отношение к металлургическому производству. Хочу поблагодарить всех металлургов за сложный, тяжелый, самоотверженный труд. Желаю вам счастья, благополучия, оптимизма, патриотизма и веры в завтрашний день, а он будет лучше - я в этом уверен!

Привітати зі святом нікопольців заві-тала також заступник міського голови Ольга Коник:

- С праздником, славный город металлургов! От имени городской власти, депутатского корпуса хотелось бы поздравить всех металлургов, никопольчан с большим юбилеем - 50-летием нашего родного завода ферросплавов. Благодаря тому, что шесть тысяч людей трудятся на этом заводе, большинство семей в Никополе обеспечено зарплатами. Мы очень рады, что завод находит возможность вкладывать деньги в благополучие нашего города. Огромное спасибо хотелось бы сказать руководителю Владимиру Семеновичу Куцину. Этот человек большую часть своей жизни отдал тому, чтобы завод процветал, чтобы о Никополе знали в области, государстве и мире. С праздником, металлурги! 

Давній друг нашого підприємства - народний депутат України Андрій Шипко приїхав поздоровити нікопольців зі святом, а завод ще й з ювілеєм, не з порожніми руками. Для трьох феросплавників - директора з  юридичних та корпоративних питань Євгена Бовкуна, заступника генерального директора заводу з загальних та соціальних питань В’ячеслава Ветлянского та начальника центру обробки інформації та зв’язку Володимира Рака - він привіз Грамоти Верховної Ради України «За заслуги перед українським народом».

- День металлурга действительно наш национальный, народный праздник, потому что ферросплавщики, металлурги - это основа благополучия не только нашего города, но и нашей страны, - сказав народний депутат. - Благодарю всех, кто принимал участие в создании завода, и тех, кто сегодня трудится, отдавая свои силы и мужество для того, чтобы завод процветал. Благодарен руководству НЗФ, генеральному директору Владимиру Семеновичу Куцину за то, что сохранена социальная сфера. У меня есть одно пожелание - быть вместе, одной командой. Именно ферросплавщики покажут, как это нужно делать. Поздравляю всех вас! Вы поддерживаете наш город и завод, любите его. Вместе мы - сила, мы едины, а значит - непобедимы!

Вiктор  Бронюк ексклюзивно для  «ЕМ»

Одразу після теплих привітань від керівництва заводу та міста на сцену вийшли перші наші гості із Вінниці - гурт «ТІК» («Тверезість і культура»). Перед їх виступом «ЕМ» встиг трохи поспілкуватися з фронтменом гурту і дізнатися, що зв’язує його з нашим регіоном, як відноситься артист до металургів, та коли в Україні чекати миру.

- Я завжди з великою шаною відносився до працівників  металургійної галузі, до тих людей, які кожен день займаються нелегкою, але улюбленою роботою, - каже Віктор Бронюк. - На сьогодні для України це є бюджетоформуюча галузь, яка забезпечує роботою багатьох людей, дбає про благоустрій міст. Хочеться, щоб у  нашій державі зрозуміли, що це не тільки галузь, де можна заробляти кошти, щоб не забували, що над її розбудовою працюють люди. Велика частина України - це міста, побудовані навколо металургійних об’єктів. День металурга - почесне свято. З року в рік, їдучі з міста до міста, зустрічаючись з керівниками і робітниками металургійних  підприємств, розумієш, наскільки ці люди люблять свою професію. На заводах працюють цілі династії, покоління. Хочеться, щоб держава відповідала взаємністю працівникам галузі та підтримувала їх.

- В першу чергу хочеться побажати металургам миру, - продовжує співак. - За останні роки багато хто з нас зрозумів справжню ціну цього слова.  До професійного свята бажаю, щоб продукція галузі більшою мірою була спрямована на будівництво мостів, будинків, автомобілів та ін. Але зрештою, як показав час, і танки нам потрібні, і кораблі, і літаки (посміхається - прим. авт.). Більше посмішок, більше щирих вражень! Тому що, коли людина щиро посміхається, на мою думку, вона не здатна на щось лукаве і підле. Гарних справ, трудових звершень! Щоб ваша праця була вам до душі та до кишені.

А тим часом на стадіоні артистів гурту вже нетерпляче чекав цілий натовп. Вийшовши на сцену, вони почали танцювати, жартувати, загравати з публікою, виконуючи авторські, народні пісні та кавери. Коли глядачі почали підспівувати словам відомих хітів, Віктор зауважив: «Ви, напевно, весь тиждень слова вчили!» І попросив, щоб гурт обов’язково запросили до Нікополя ще раз: «З Вінниці тут недалеко», - сказав співак. Не порушуючи традицію, гурт закінчив свою програму піснею «Люби ти Україну».

Улюбленець  фанатів

Але найбільше, судячи з реакції трибун, на стадіоні чекали на поп-групу «DZIDZIО». Не встигли ще артисти групи «ТІК» зійти зі сцени, як натовп почав верещати та кричати: «Йди до нас!». Так зустрічали нікопольці фронтмена групи Михайла Хому. Перекинувшись парою слів з Віктором Бронюком, артист піднявся на сцену. «Дивись - це Дзідзьо! Живцем!» - верещали фанати, яких, до речі, гурт має чи не найбільше з-поміж українських артистів: тільки в соціальній мережі «ВКонтакті» кількість їх прихильників перевищує 200 тисяч чоловік! Особливо зухвалі не зважали навіть на паркан. Зрештою одна дівчинка опинилася на сцені. За сміливість вона була нагороджена футболкою та нагодою заспівати з улюбленим артистом. Взагалі на концерті співак з задоволенням роздавав подарунки. Прямо у натовп Дзідзьо кидав диски та футболки зі своїм зображенням. «Ну, де ви ще бачили такого дурного артиста, як я, який роздає всім подарунки?!» - коментував свої дії артист. Михайло дуже активно спілкувався з публікою. Анонсуючи пісню «I love you»,  він навіть запросив на сцену хлопчика та дівчинку, які не тільки заспівали, але й станцювали з артистом. Взагалі гурт виконав багато своїх хітів, у тому числі і пісню, яку дуже любив хрещений батько «DZIDZIО» Кузьма, -  «Три в одному». Публіка довго не хотіла відпускати артистів: «Я у вас перший раз, а ви вже за мною сумуєте! Отже любите! Так само, як і я вас!» - признавався Михайло нікопольцям. Подякувавши наостанок Володимиру Куціну за запрошення та привітавши завод з ювілеєм, артисти гурту поїхали додому.