Укр|Рус|En
Організації

Рада ветеранів

(17/06/2008) | Організації

Рада ветеранів

Рада ветеранів була створена відповідно до спільного рішення адміністрації і профспілкового комітету НЗФ 23 листопада 1993 року.

Ветеранська організація визнана однією з кращих у країні та відзначена Почесними грамотами ради ветеранів області та України.

Протягом року всі непрацюючі пенсіонери заводу, яких близько 3 тис.чол., одержують матеріальну допомогу від 100 до 200 грн.

Особлива увага приділяється ветеранам праці заводу. Крім матеріальної підтримки вони отримують страховий поліс у "Лікарняній касі". Всі пенсіонери підприємства, які числяться на обліку в раді, користуються бесплатним проїздом у заводських автобусах.

Рада ветеранів разом із працівниками Палацу культури "Електрометалург" організовує для ветеранів  безкоштовні концерти до Дня Перемоги, до Дня звільнення України та до інших свят. Хору «Ветеран» недавно присвоєно звання «народний».

Путівки за пільговою вартістю до санаторіїв України, у заводський профілакторій, екскурсії, концерти, премії, продовольчі набори до свят, привітання - ця турбота заводу допомагає старшому поколінню долати матеріальні труднощі.